عضویت

بیمه دی

بیمه دی در یک نگاه

شرکت بیمه دی با بیش از ۱۷ سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور از طریق جذب نیروهای متخصص و اتخاذ راهبردی مدرن و برنامه ریزی دقیق در حال ارائه خدمات بیمه ای متنوع به اقشار مختلف جامعه بوده و در همین راستا در حال حاضر با ۵.۹۵۰ میلیارد ریال سرمایه ثبت شده و همچنین تولید حق بیمه سالیانه بیش از ۴۰.۰۰۰ میلیارد و برخورداری از بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح ۱ توانگری با نسبت ۲۴۱) از منظر سهم بازار حائز جایگاه چهارم در بین ۳۳ شرکت فعال در این صنعت می باشد.

در حال حاضر بیش از دو میلیون بیمه شده در سراسر کشور که قریب به ۳۰ در صد بازار بیمه درمان تکمیلی را شامل می شوند، خدمات بیمه ای خود را از شرکت بیمه دی دریافت نموده و به همین منظور ، این شرکت زیر ساخت فناوری مناسبی را از طریق همکاری گسترده با مراکز طرف قرار داد (بیش از ۷.۰۰۰ مرکز ) به گونه ای فراهم نموده است که بیمه شدگان بدون نیاز به معرفی نامه کتبی ، خدمات درمانی خود را به صورت آنلاین از این مراکز دریافت می دارند.

همچنین ، در سال ۱۳۹۸ به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی، شرکت بیمه دی به عنوان رتبه نخست در گروه موسسات بیمه ای و رتبه سی و هفتم در بین صد شرکت برتر ایرانی برگزیده گردید و از منظر دو شاخص فروش و بهره وری کلیه عوامل در بین تمام شرکت های ایرانی در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ در جایگاه اول قرار گرفت.

 

ماموریت

ایجاد اطمینان و آرامش خاطر جامعه با ارائه خدمات بیمه‌ای نواندیشانه

چشم انداز

سودآوری پایدار

تجربه خوشایند مشتریان و شبکه فروش

ارزش‌ها
  • شفافیت
  • اخلاق حرفه‌ای
  • دلبستگی سازمانی

اطلاعات سازمانی

شرکت بیمه دی (سهامی عام ) در سال ۱۳۸۳ با اخذ مجوز رسمی از بیمه مرکزی ایران و شورای عالی بیمه ، با شماره ثبت ۲۴۱۵۱۱ در اداره ثبت شرکت های تهران به منظور ارایه خدمات بیمه ای در رشته های مختلف به ثبت رسید. این شرکت با بهرمندی از کارشناسان متخصص و متبحر صنعت بیمه و همچنین گسترش شبکه فروش خود در تمامی نقاط کشور با سر لوحه قراردادن شعار تعهد، تخصص و نوآوری به طور مستمر سعی مطلوب به بیمه گذاران خود را نموده است.

با افتخار

با ۵۸۳ نیروی متخصص در خدمت شما هستیم

  • ۳۲۹ نفر
  •  
  • ۲۵۴ نفر

 

مدرک تحصیلیدکترفوق لیسانسلیسانسفوق دیپلمدیپلمزیر دیپلم
پرسنل۳۲۳۲۲۷۵۱۷۳۴۲

ترکیب سهامداران

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *